Nieuws

In de week van vrijdag 23 t/m vrijdag 30 juni werden de halfjaarlijkse examens gehouden. Onderstaande judoka's zijn geslaagd voor de volgende band:

Geslaagd voor  Gele Band (5e kyu)

Maurits Bergmann; Tijler de Feijter; Samuel Gortmaker; Thom Hoogendoorn; Casper Jansen; Jozien Neuerburg; Marc Pesch; Olaf van der Schriek; Cem Aygün; Zeno Bellatalla; Jolie van den Berg; Tiberius Blott; Cas Boelhouwer; Vera Bruggink; Aina Bryner; Siegher Everaars; Beau de Gee; Nanne Hendriks; Matz de Heus; Linde Hoorn; Jasmeet Kaur; Tristan Klijnsma; Max Kramer; Elsa Mattiske; Lana Mc Intyre; Ella Meulmeester; Olivier Nijman; Huub van Nispen tot Sevenaer; France Paulic; Marcela Pruimboom; Rita Ribeiro; Bas Rolfes; Ella Schürmann; Max Sjoerdsma; Daniel Stoutjesdijk; Arthur Teunissen; Madelief de Vos; Florian Walta; George Webb; Benji Wilkens; Sara Wulffele.

 

Geslaagd voor  Oranje Band (4e kyu)

Daryn Amanzhan; Caspar Groot; Tessa Leertouwer; Bogdan Mitri; Gijs Neuerburg; Mariani van der Aalst; Erik van der Aalst; Sanna Bakkali; Gijs Begthel; Jasper van Bemmelen; Jean de Biolley; Jippe Blomsma; Mick Carbasius Weber; Jesse Confurius; Fauve Dijkstra; William Eggleston; Valentijn Elsemulder; David de Es; Jaydi Figarora; Orestes Fournier; Rommert Geeven; Nadine van der Goes; Milan van der Graaf; Thijmen Holst; Marcus de Koning; Christopher Kühne; Giel de Lange; Maika Lips; Lisandro Longone; James Poiesz; Hector Salenc; Alexander Schauerte; Olivier Scholten; Aman Tobatajew; Lucas Vergeer; Sonia Wardeh.

 

Geslaagd voor  Groene Band (3e kyu)

Sander van Es; Thijs Bakkali; Boaz Bakker; Teun Begthel; Josien van den Berg; Matthieu Blanchard; Alexander Boes; Hidde Braam; Baykal van Delden; Lars Drabbe; Laura Evers; Nout Frenken; Amit de Graaff; Paul Guldenmundt; Sep Kastelein; Oscar Le Roy; Vasco de Mos; Marieke de Mos; Alexander van Neer; Stijn Overhoff; Emil Philips; Peter Schotte; Sam van Steijn; Julian Tjan; Vince Versloot.

 

Geslaagd voor  Blauwe Band (2e kyu)

Sebastiaan Koning; Seppel Tettero; David Visser; Thomas Akkerman; Cameron Anderson; Ravish Balai; Roos Boots; Wesley van Calsteren; Giorgio Crescenti; Giulia Ellero; Alessandro Lupi; Lennard Nieder; Koert Siekman; Suzie Veldhuijzen; Niek Weitenberg.

 

Geslaagd voor  Bruine Band (1e kyu)

 

Alexandre de Biolley; Mia Bruring; Nicolas Gruss; Robien den Hollander

 

Op zaterdag 12 november 2016 is Raymond Schijff geslaagd voor de zwarte band judo