teamcompetitie 2016-2017

Op zondag 18 juni 2017 werd volgens onderstaand afvalsysteem naar de finale toegewerkt.
De finale was ongekend spannend. Egypte kwam op een 3-0 voorsprong, maar Oostenrijk kwam terug tot 3,5-2,5. 
In de laatste wedstrijd werd het 3,5-3,5 door een houdgreep van Caroline in de laatste seconde ingezet. 
Hierna moest de wedstrijd tussen Hidde en Diederik, die in eerste instantie gelijk was geeindigd, worden overgespeeld. 
Hidde won en bezorgde zo Oostenrijk de zege.

foto's: Arjan Boes

Het winnende team van Oostenrijk met v.l.n.r.Ruben Walta, Stijn Overhoff, Alexander Boes, Hidde Braam,

Koert Siekman, Laurens van Leuven en Caroline Heere.

Op de tweede plaats Egypte met v.l.n.r. Miqdad Jawad, Pelle Vonk, Jasper van Bemmelen, Diederik Elias,

Nout Frenken, Julian Cornelis en Roos Boots.

 

Op de 3e/4e plaats Costa Rica met v.l.n.r. Tessa Leertouwer, Baykal van Delden, Guusje Bouterse,

Sep Kastelein, Thomas Akkerman, Erik van der Aalst en Marko Kleijn.

Ook op de 3e/4e plaats Laos, met v.l.n.r. Gijs Neuerburg, Berend Jansen, Lisandro Longone,

Oscar Le Roy, Giel de Lange en Nuria Segui Vidal. (Nina Meerman ontbreekt op de foto).

Op de 5e/6e plaats Finland met v.l.n.r. Christophe Defaix, Lennart vd Marel, Dante vd Corput,

Taeke Beckers, Jonathan Walta en Robien den Hollander. (Yannick Pinas ontbreekt op de foto).

Eveneens op de 5e/6e plaats Tsjechië met v.l.n.r. Victor Neering, Romain van Geelen, Diogo Jansen,

Lars Drabbe, Alexander van Neer, Ezra Wolfsen en Martijn Kas.


Op de 7e/8e plaats Argentinië met v.l.n.r. Owen Ammerlaan, Julian Tjan, Lente Boersma,

Paul Guldenmundt, Mick Vermeulen, Karsten Ritsema van Eck en Laura Evers.



Ook op de 7e/8e plaats Georgië met v.l.n.r. Nalini Wardeh, Boaz Bakker, Casper Jansen, Thijs Bakkali,

Dimitri Laucci en Giulia Ellero. (Kees Witte ontbreekt op de foto).



De individuele winnaars: Ruben Walta, Pelle Vonk, Jasper van Bemmelen, Lars Drabbe,

Jonathan Walta, Laurens van Leuven en Robien den Hollander