Teamcompetitie

Voor de judoka’s geboren van 2008 t/m 2000 organiseren we een teamcompetitie.
Iedereen die zich aanmeldt wordt ingedeeld in een team.
Een team bestaat  uit een aantal judoka’s ingedeeld op gewicht.
De teams strijden tegen elkaar: de lichtste van het ene team tegen de lichtste van het andere team etc.
Als iedereen van het team gespeeld heeft, wordt gekeken welk team het meeste aantal wedstrijden gewonnen heeft.
Dat team is de winnaar.
Aan het eind van het jaar zijn er prijzen voor de winnende teams.
Het leuke van teamwedstrijden is dat je niet alleen met je eigen wedstrijden bezig bent, maar dat je intens meeleeft met de resultaten van je teamgenoten.

Voor oudere judoka’s organiseren wij 8 maal per jaar een “teamcompetitie”.

 

 

 

 

De judoka’s worden ingedeeld in teams en spelen als team tegen de andere teams.

 

 

 

 

De data in het seizoen 2017-2018 zijn:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29 okt 2017; 26 nov 2017; 14 jan 2018; 11 feb 2018; 18 mrt 2018; 8 apr 2018; 27 mei 2018 en 24 jun 2018

Tijd:    10.45-12.15 uur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Per keer maakte elk team 2 wedstrijden tegen andere teams. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Op zondag 29 oktober 2017 werd de loting verricht en werden de volgende teams gevormd:

 

 

 

 

Bolivia

 

 

 

Letland

 

 

 

Paraguay

 

 

Wales

 

 

 

1

Alex Raaijmakers P.

 

Vera Bruggink

 

 

Olivier Scholten

 

Ethan van Straten

 

2

Teuntje Stoel

 

 

Miqdad Jawad

 

 

Diederik Elias

 

 

Figo Kapteijns

 

 

3

Paul Guldenmundt

 

Romain van Geelen

 

Ruben Walta

 

 

Baykal van Delden

 

4

Lisandro Longone

 

Issa Laurent

 

 

Rommert Geeven

 

Dante van den Corput

5

Sanna Bakkali

 

 

Willem Siekman

 

Nout Frenken

 

 

Boeli Keus

 

 

6

Julian Cornelis

 

 

Lars Drabbe

 

 

Mick Vermeulen

 

Thomas Akkerman

 

7

Laurens van Leuven

 

Cas de Lange

 

 

Giulia Ellero

 

 

Suzie Veldhuijzen

 

8

Robien den Hollander

Thomas Kas

 

 

Laura Evers

 

 

Liam van den Heuvel

 

Koeweit

 

 

Maleisië

 

 

Servië

 

 

 

Zambia

 

 

 

1

Angus Mattiske

 

David van Es

 

 

Quint Hosemann

 

Tess Hietbrink

 

 

2

Samuel van Deursen

 

Robert van Neer

 

Mees Veenhuis

 

Julian Tjan

 

 

3

Orestes Fournier

 

Pelle Vonk

 

 

Stijn Overhoff

 

 

Alexander Boes

 

4

Srivatsan Subbaraman

Berend Jansen

 

 

Thijs Bakkali

 

 

Diogo Jansen

 

 

5

Peter Schotte

 

 

Maika Lips

 

 

Rita Ribeiro

 

 

Linde Hoorn

 

 

6

Sirius Voute

 

 

Jasper van Bemmelen

Vittorio Martinez

 

Alexander van Neer

 

7

Roos Boots

 

 

Karsten Ritsema v.Eck

Louis van Hasselt

 

Koert Siekman

 

 

8

Marko Kleijn

 

 

Kees Witte

 

 

Ruben van der Marel

Nicolas Gruss

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De uitslagen van de wedstrijden:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29 oktober

26 november

14 januari

 

11 februari

18 maart

 

8 april

 

27 mei

 

Bolivia

 

Bolivia

 

Bolivia

 

Bolivia

 

Bolivia

 

Bolivia

 

Bolivia

 

1

6

47

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paraguay

 

Maleisië

 

Wales

 

Letland

 

Zambia

 

Servië

 

Koeweit

 

0

2

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paraguay

 

Maleisië

 

Wales

 

Letland

 

Zambia

 

Servië

 

Koeweit

 

0

3

17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maleisië

 

Letland

 

Servië

 

Paraguay

 

Paraguay

 

Wales

 

Letland

 

1

5

40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maleisië

 

Letland

 

Servië

 

Paraguay

 

Paraguay

 

Wales

 

Letland

 

0

2

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wales

 

Servië

 

Paraguay

 

Zambia

 

Servië

 

Maleisië

 

Wales

 

1

6

47

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wales

 

Servië

 

Paraguay

 

Zambia

 

Servië

 

Maleisië

 

Paraguay

 

1

4,5

40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Letland

 

Bolivia

 

Letland

 

Wales

 

Letland

 

Paraguay

 

Bolivia

 

0

3,5

27

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Letland

 

Zambia

 

Letland

 

Wales

 

Letland

 

Paraguay

 

Wales

 

1

6,5

60

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zambia

 

Koeweit

 

Koeweit

 

Koeweit

 

Maleisië

 

Koeweit

 

Paraguay

 

0

1,5

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zambia

 

Koeweit

 

Koeweit

 

Koeweit

 

Maleisië

 

Koeweit

 

Zambia

 

0

3

27

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Servië

 

Paraguay

 

Maleisië

 

Servië

 

Koeweit

 

Zambia

 

Maleisië

 

1

5

47

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Servië

 

Paraguay

 

Maleisië

 

Servië

 

Koeweit

 

Zambia

 

Maleisië

 

1

4,5

30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koeweit

 

Wales

 

Zambia

 

Maleisië

 

Wales

 

Letland

 

Servië

 

0

3,5

17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koeweit

 

Wales

 

Zambia

 

Maleisië

 

Wales

 

Letland

 

Servië

 

0

1,5

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bolivia

 

Zambia

 

Bolivia

 

Bolivia

 

Bolivia

 

Bolivia

 

Zambia

 

1

6,5

57

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STAND

team wedstijd punten

team bonus punten

team totaal

individuele punten

judo
punten

1

 

 

Servië

 

2

 

 

1

 

 

3

 

 

9,5

 

 

77

 

 

2

 

 

Bolivia

 

2

 

 

0

 

 

2

 

 

13

 

 

104

 

 

3

 

 

Wales

 

2

 

 

0

 

 

2

 

 

11

 

 

87

 

 

4

 

 

Letland

 

1

 

 

0

 

 

1

 

 

10

 

 

87

 

 

5

 

 

Maleisië

 

1

 

 

0

 

 

1

 

 

7

 

 

47

 

 

6

 

 

Paraguay

 

0

 

 

0

 

 

0

 

 

5

 

 

27

 

 

7

 

 

Koeweit

 

0

 

 

0

 

 

0

 

 

5

 

 

24

 

 

8

 

 

Zambia

 

0

 

 

0

 

 

0

 

 

4,5

 

 

34

 

 


Voor de uitslagen en stand van het seizoen 2016-2017, klik hier
Voor de uitslagen en stand van het seizoen 2015-2016, klik hier
Voor de uitslagen en stand van het seizoen 2014-2015, klik hier


Voor de uitslagen en stand van het seizoen 2013-2014, klik hier       
Voor het verslag van de teamcompetitie 2012-2013 klik hier
Voor het verslag van de teamcompetitie 2011-2012 klik hier